Ekibimizle Tanışın

Profesyonel Ekibimiz

nuray (2)

NURAY YEŞİLYURT USTA

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR BİLİRKİŞİ
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Bilirkişi Nuray Yeşilyurt Usta 1980 Trabzon Doğumludur. İlk Ofisini 2014 yılında kurmuştur ve 20 yıldır bu sektörün içerisinde Genel Müdürlüğe kadar birçok görevde yer almıştır. Şirket Yönetim Danışmanlığından , sistem kurulmasına, Vergi danışmanlığından ,finansal danışmanlık ve insan kaynakları danışmanlığına kadar bir çok konuda donanımı ile siz değerli müşterilerimizin cevapsız hiçbir sorusu kalmayacaktır.

İstanbul Ataşehir  Brandium Residencedeki ofisimizde Hizmete başlayan Mükellef Uzmanı Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik şirketimizin kurucu ortaklarından olan Nuray Yeşilyurt Usta şirket ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

slide12

MUHASEBE ELEMANI

MUHASEBE ELEMANI
Çeşitli uzmanlık alanlarında sistemimize ayak uyduran çalışma arkadaşlarımız ile beraber işlemlerinizi en doğru ve hızlı bir şekilde yapmayı hedefledik.  Gerek Muhasebe App programlarımız gerekse sms ve e-mail ile birlikte sanal ortamdada hizmetlerimiz mevcuttur. Günün istediğiniz saatinde Muhasebe App içerisindeki beyannameler, ticaret sicil evraklarınız,vergi levhanız ,sgk evraklarınız, e-tebligatlarınız, e-haciz ve diğer evraklarınızı çok rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Bankalara veya istediğiniz firmalara burada bulunan evrakları hem sms ve hemde e-mail olarak çok rahatlıkla gönderim yapabilirsiniz.